Sa ei saa peatada laineid, kuid Sa võid õppida surfama. Jon Kabat Zinn

Jaan Vaabeli Arvutikoolitus korraldab koolitusi ka kõikidele LibreOffice kontoritarkvara huvilistele, nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Nõustame ja abistame oma kliente LibreOffice programmide esmakordsel kasutusse võtmisel. Koolituse tellimiseks klõpsa SIIA!

LibreOffice on vaba tarkvara, mida arendavad üheskoos IT-spetsialistid ja huvilised kogu maailmast. Sellega on võimalik töödelda tekste ja tabeleid, luua esitlusi, hallata andmebaase ning teha diagramme ja graafikuid. LibreOffice on suurepärane alternatiiv tasulistele kontoritarkvaradele.

LibreOffice on täiesti tasuta ja selle kasutamiseks ei pea litsentsi ostma. LibreOffice’i kasutama õppimine on väga lihtne, sest menüü on eestikeelne ja oma ülesehituselt sarnaneb see enamlevinud kontoritarkvaradega. Samuti on võimalik tarkvarale lisada eestikeelne speller ja tesaurus.

Muretumaks vabavarale üleminekuks on loodud eestikeelne keskkond LibreOffice.ee. Sealt leiad õppevideod ja praktilised harjutused nii algajatele kui ka juba kogenumatele kasutajatele.

Uuri ja loe lähemalt: www.libreoffice.ee

Comments are closed.